Witam!
Dziewczyna poprosiła mnie żebym jej naprawił komputer a więc sformatowałem go i chciałem podłączyć go do internetu. Wyszedł komunikat że nie mogę skonfigurować połączenia internetowego bo nie mam zainstalowanej karty sieciowej. Prostym programem sprawdziłem jaka to jest płyta jest to Asus M2N no i chciałem ściągnąć sterowniki do karty sieciowej która wydaje mi się że jest zintegrowana z płytą główną ze strony Asusa. Ale tam jest tylko sterownik do sieci bezprzewodowej a nie mogę znaleźć normalnego sterownika, bo u niej jest sieć przewodowa.
Tutaj jest strona s tym produktem i sterownikami http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us&model=M2N
Czy coś mam zainstalować z tej listy sterowników tak żeby komputer poprawnie działał? Czy np. jak zainstaluję ten sterownik do sieci bezprzewodowej to zadziała jak podłączę kabel i będę mógł skonfigurować nr. IP? CO mam zrobić w ogóle? Bo już sam nie wiem. Bardzo proszę o pomoc.
Dziewczyna poprosiła mnie żebym jej naprawił komputer a więc sformatowałem go i chciałem podłączyć go do internetu. Wyszedł komunikat że nie mogę skonfigurować połączenia internetowego bo nie mam zainstalowanej karty sieciowej. Prostym programem sprawdziłem jaka to jest płyta jest to Asus M2N no i chciałem ściągnąć sterowniki do karty sieciowej która wydaje mi się że jest zintegrowana z płytą główną ze strony Asusa. Ale tam jest tylko sterownik do sieci bezprzewodowej a nie mogę znaleźć normalnego sterownika, bo u niej jest sieć przewodowa.
Tutaj jest strona s tym produktem i sterownikami http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us&model=M2N
Czy coś mam zainstalować z tej listy sterowników tak żeby komputer poprawnie działał? Czy np. jak zainstaluję ten sterownik do sieci bezprzewodowej to zadziała jak podłączę kabel i będę mógł skonfigurować nr. IP? CO mam zrobić w ogóle? Bo już sam nie wiem. Bardzo proszę o pomoc.