Witam!
Mam Samsunga S7350i do naprawy, ponieważ telefon normalnie działa, ale co jakiś czas zgaśnie LCD... Wszystko wtedy działa, tylko LCD jest czarny. Po wyjęciu baterii wszystki wraca do normy, ale po chwili znowu to samo.
Taśma odpada, ponieważ dałem juz 3 i sa takie same objawy, rownoczenie naprawiałem 2 taki sam telefon i na tamtym taśma działa.
Raczej wątpie, że to soft. Czy ma ktoś jakiś pomysł?
Pozdrawiam!
Dodano po 10 [minuty]:
LCD gaśnie w momencie jak nacisne przycisk nawigacyjny w dół- tylko wtedy!
Mam Samsunga S7350i do naprawy, ponieważ telefon normalnie działa, ale co jakiś czas zgaśnie LCD... Wszystko wtedy działa, tylko LCD jest czarny. Po wyjęciu baterii wszystki wraca do normy, ale po chwili znowu to samo.
Taśma odpada, ponieważ dałem juz 3 i sa takie same objawy, rownoczenie naprawiałem 2 taki sam telefon i na tamtym taśma działa.
Raczej wątpie, że to soft. Czy ma ktoś jakiś pomysł?
Pozdrawiam!
Dodano po 10 [minuty]:
LCD gaśnie w momencie jak nacisne przycisk nawigacyjny w dół- tylko wtedy!