Witam.
Potrzebna mi informacja jak odzyskać (lub zmienić) hasło na ACCESS POIN-cie. Sprawa wygląda tak że mam go zamontowanego dość wysoko na kominie i nie uśmiecha mi sie wchodzenie tam żeby go zrestartować recznie a hasło i login gdzieś mi wcięło.
pozdr.
Potrzebna mi informacja jak odzyskać (lub zmienić) hasło na ACCESS POIN-cie. Sprawa wygląda tak że mam go zamontowanego dość wysoko na kominie i nie uśmiecha mi sie wchodzenie tam żeby go zrestartować recznie a hasło i login gdzieś mi wcięło.
pozdr.