logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak odzyskać lub zmienić hasło na Access Point bez fizycznego resetu?

paawel 27 Paź 2004 13:47 1191 5
REKLAMA
  • #1 941218
    paawel
    Poziom 21  
    Posty: 530
    Pomógł: 33
    Ocena: 8
    Witam.
    Potrzebna mi informacja jak odzyskać (lub zmienić) hasło na ACCESS POIN-cie. Sprawa wygląda tak że mam go zamontowanego dość wysoko na kominie i nie uśmiecha mi sie wchodzenie tam żeby go zrestartować recznie a hasło i login gdzieś mi wcięło.
    pozdr.
  • REKLAMA
  • #2 942084
    salmon
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3477
    Pomógł: 435
    Ocena: 262
    1. Jaki to AP ?
    2. Raczej będzie kiepsko z softem do "odgadywania" haseł - wszystkie które widziałem, mają resety lub proste sposoby z kabelkiem szeregowym i terminalem na załadowanie domyślnych ustawień - więc nie sądzę, aby się chciało komuś otwierać już otwarte...
  • REKLAMA
  • #3 942839
    junior999
    Poziom 15  
    Posty: 169
    Pomógł: 9
    Ocena: 6
    jeżeli ci chodzi jak wejsć standard jest (default) a jak ja zakładma apeki na dachu to zasilanie montuje na kabelku np. w piwnicach aby można reseta zrobić i napisz symbol apeka ,bo w ap z boku reset jest ,ewentualnie żeby hasło skasować stare w niektorych modelach jest bios na scalaku z podstawką można wyjąc i poczekać aż wszytko sie zresetuje .
  • REKLAMA
  • #4 943586
    David_Sloan
    Poziom 12  
    Posty: 49
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    a jaki to jest model AP ??
  • REKLAMA
  • #5 952955
    GladiroR
    Poziom 26  
    Posty: 1234
    Pomógł: 54
    Ocena: 35
    Wejdź lepiej na komin i zrestartuj Access Point'a ;-)
  • #6 953860
    paawel
    Poziom 21  
    Posty: 530
    Pomógł: 33
    Ocena: 8
    Właśnie tak musiałem zrobić --
    pozdro
REKLAMA