Witam!
Mam problem z gazem w samochodzie.
Kłopoty zaczęły się po zatankowaniu złej jakości gazu, samochód przestał pracować na jednym garze. Postanowiłem wiec wyczyścić wtryski gazowe.
Podczas czyszczenia odłączyłem akumulator.
Po zakończeniu pracy wszystko złożyłem do kupy i ku mojemu zdziwieni centralka nie przełącza się na gaz.
Podłączyłem więc komputer centralka była zresetowana.
Wybrałem wiec opcje Krok po Kroku aby ja zestroić. Wszystko ustawiłem tak jak trzeba i podczas adaptacji przeszłem prze 3 punkty benzyny, ale gdy przyszło przełączyć na gaz samochód odrazu gaśnie nie podejmuje pracy na gazie. Wskaźnik zapala się na zielono i gaśnie. O co chodzi??
Wtryski są sprawne i poprawnie podłączone(sprawdzone testem). Gaz dochodzi do listwy. Wtryski nie rozbierane wyczyszczone powierzchownie.
Pomocy !
Mam problem z gazem w samochodzie.
Kłopoty zaczęły się po zatankowaniu złej jakości gazu, samochód przestał pracować na jednym garze. Postanowiłem wiec wyczyścić wtryski gazowe.
Podczas czyszczenia odłączyłem akumulator.
Po zakończeniu pracy wszystko złożyłem do kupy i ku mojemu zdziwieni centralka nie przełącza się na gaz.
Podłączyłem więc komputer centralka była zresetowana.
Wybrałem wiec opcje Krok po Kroku aby ja zestroić. Wszystko ustawiłem tak jak trzeba i podczas adaptacji przeszłem prze 3 punkty benzyny, ale gdy przyszło przełączyć na gaz samochód odrazu gaśnie nie podejmuje pracy na gazie. Wskaźnik zapala się na zielono i gaśnie. O co chodzi??
Wtryski są sprawne i poprawnie podłączone(sprawdzone testem). Gaz dochodzi do listwy. Wtryski nie rozbierane wyczyszczone powierzchownie.
Pomocy !