Mam pytanie do szanownych grupowiczow, czy ktos zetknal sie z problemem kodu w tym radiu. Wiem ze siedzi on najprawdopodobniej w procesorze (760101BFK0005) a nie pamieci. Za wszelkie sugestje tj. czym ewentualnie szczytac kod (hardware, software) serdeczne dzieki. Mója emalia: render(_at_)go2.pl
Pozdrawiam
Pozdrawiam