Witam,
Znów mam problemy z operatorem, tym razem postanowiłem już "poprosić" urząd o pomoc. I tu mam pytanie - czy ktoś próbował rozwiążywać swoje problemy z operatorem przy udziale UKE? Ktoś wie może jak to się odbywa i jakie są szanse na załatwienie czegokolwiek?
pozdr,
gm
Znów mam problemy z operatorem, tym razem postanowiłem już "poprosić" urząd o pomoc. I tu mam pytanie - czy ktoś próbował rozwiążywać swoje problemy z operatorem przy udziale UKE? Ktoś wie może jak to się odbywa i jakie są szanse na załatwienie czegokolwiek?
pozdr,
gm