logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak przebiega mediacja UKE z operatorem? Czy ktoś ma doświadczenia?

geniusm 05 Kwi 2011 09:06 1653 4
REKLAMA
  • #1 9362161
    geniusm
    Poziom 27  
    Posty: 1285
    Pomógł: 70
    Ocena: 49
    Witam,

    Znów mam problemy z operatorem, tym razem postanowiłem już "poprosić" urząd o pomoc. I tu mam pytanie - czy ktoś próbował rozwiążywać swoje problemy z operatorem przy udziale UKE? Ktoś wie może jak to się odbywa i jakie są szanse na załatwienie czegokolwiek?

    pozdr,
    gm
  • REKLAMA
  • #2 9362768
    Mexit
    Poziom 25  
    Posty: 648
    Pomógł: 54
    Ocena: 28
    Jakie to problemy? U powiatowego rzecznika praw konsumenta już byłeś? W moim przypadku sytuacja "rozwiązała się" w ciągu tygodnia od zgłoszenia do rzecznika.
  • REKLAMA
  • #3 9362976
    geniusm
    Poziom 27  
    Posty: 1285
    Pomógł: 70
    Ocena: 49
    W wielkim skrócie - mam umowę z której nie chcą się wywiązać.
  • REKLAMA
  • #4 9364296
    Mexit
    Poziom 25  
    Posty: 648
    Pomógł: 54
    Ocena: 28
    Na początek proponuję rzecznika, oczywiście możesz też napisać do UKE lub UOKiK (zależnie od sytuacji)
  • #5 9364459
    geniusm
    Poziom 27  
    Posty: 1285
    Pomógł: 70
    Ocena: 49
    Dzięki za odpowiedź, rozglądne się za rzecznikiem chociaż w moim wypadku bardziej UKE wydaje mi się odpowiedni. No ale spróbuje z rzecznikiem, zobaczymy co powie.
REKLAMA