Witam jestem nowy i zielony jak posługiwac sie tym forum.Jak w temacie posiadam expres aeg cafamosa cp2500 od dwóch dni wystepuje problem naciskam włącznik moduł załącza przekazniki i po10s wyłącza sie.Po wyjeciu wtyczki z gniazdka i ponownym włączeniu znów 10s i expres gasnie.Czasami bywało tak ze podczas parzenia kawy w trakcie pracy młynka expres jakby przygasał.Sprawdziłem wszystkie styki połączenia przelutowałem modół i ten objaw ustał jednak dalej po właczeniu expres wyłącza sie po 10 sekundach.Bardzo prosze o pomoc przyzwyczaiłem sie do expresu i chciałbym go jeszcze uzywac
dziekuje
dziekuje