Czesc mam pytanie orientuje sie moze ktos czy istnieje taki program komputerowy do tuningowania samochodow .Czyli ze w owym programie wybieramy sobie jakas fure i np. ja malujemy ,zmieniamy felgi , spojlery zakladamy itd. i zeby to wszystko bylo widoczne na ekranie monitora .Chodzi po prostu oto zeby mozna bylo posprawdzac jakby dany samochod wygladal jakby sie do niego pododawalo rozne rzeczy , i zeby np.mozna bylo tworzyc ,modelowac samemu jakies czesci samochodu i potem je wstawiac do wybranej fury rozumieci o co chodzi???Czy slyszal ktos kiedys o takim programie???