obejrzyj płytę pod kątem zimnych lutów, może kondensator (kostka) w szereg z cewkami odchylania poziomego, dziwne że jeszcze ten tv żyje, takim przypadku wysokie napięcie jest bardzo duże może się coś uszkodzić, tak więc nie włączaj go z tą linią pionową