Witam!
Szukam zestawu nagłośnieniowego dla 2-osobowego zespołu do grania głównie na weselach. Chciałbym móc obsłużyć tym sprzętem większość sali czyli do 200-250 osób. Szukam już w bardzo rożnych miejscach i pytam. Sporo czasu spędziłem na amerykańskich forach chciałem się dowiedzieć czym oni tam nagłaśniają swoje imprezy. W skrócie można powiedzieć że są to 3 firmy JBL, QSC i EV. Troszkę zainspirowany ich poleceniami wybrałem takie zestawy głośnikowe. Bardzo proszę o wasze opinie.
JBL PRX 612 M x2 = 5658
+
Behringer Eurolive B1500D PRO x2 3200
8858
---------------------
EV ELX 118P - 3699
+
EV ELX 112P 2szt. 5318
9017
---------------------
EV ELX 118 x2 4470
+
EV ELX 112 x2 2900
+
QSC GX 5 1500
8870
---------------------
QSC K 12 x2 7320
+
Behringer Eurolive B1500D PRO 1szt! 1600
8920
---------------------
RCF ART 412-A x2 5898
+
Behringer Eurolive B1500D PRO x2 3200
9098
---------------------
RCF ART 315 A MKII x2 4678
+
RCF SUB 705 AS x1 4049
8727
Jak widać mój budżet to ok. 9k.
Często w moim zestawieniu pojawia się kolumna basowa Behringer Eurolive wiem że to firma z pod ciemnej gwiazdy, ale akurat o tej kolumnie czytałem wiele dobrego, a cena jest baaardzo atrakcyjna. Zrezygnowałem też z Polaudio i LDM nie podoba mi się brzmienie tych kolumn.
Cóż troszkę dużo tego napisałem:) jeszcze raz proszę o Wasze opinie.
Pozdrawiam!
Szukam zestawu nagłośnieniowego dla 2-osobowego zespołu do grania głównie na weselach. Chciałbym móc obsłużyć tym sprzętem większość sali czyli do 200-250 osób. Szukam już w bardzo rożnych miejscach i pytam. Sporo czasu spędziłem na amerykańskich forach chciałem się dowiedzieć czym oni tam nagłaśniają swoje imprezy. W skrócie można powiedzieć że są to 3 firmy JBL, QSC i EV. Troszkę zainspirowany ich poleceniami wybrałem takie zestawy głośnikowe. Bardzo proszę o wasze opinie.
JBL PRX 612 M x2 = 5658
+
Behringer Eurolive B1500D PRO x2 3200
8858
---------------------
EV ELX 118P - 3699
+
EV ELX 112P 2szt. 5318
9017
---------------------
EV ELX 118 x2 4470
+
EV ELX 112 x2 2900
+
QSC GX 5 1500
8870
---------------------
QSC K 12 x2 7320
+
Behringer Eurolive B1500D PRO 1szt! 1600
8920
---------------------
RCF ART 412-A x2 5898
+
Behringer Eurolive B1500D PRO x2 3200
9098
---------------------
RCF ART 315 A MKII x2 4678
+
RCF SUB 705 AS x1 4049
8727
Jak widać mój budżet to ok. 9k.
Często w moim zestawieniu pojawia się kolumna basowa Behringer Eurolive wiem że to firma z pod ciemnej gwiazdy, ale akurat o tej kolumnie czytałem wiele dobrego, a cena jest baaardzo atrakcyjna. Zrezygnowałem też z Polaudio i LDM nie podoba mi się brzmienie tych kolumn.
Cóż troszkę dużo tego napisałem:) jeszcze raz proszę o Wasze opinie.
Pozdrawiam!