Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolory kabli głośnikowych Audi--Zestaw aktywny ??

faraway.pl 25 Kwi 2011 16:12 4856 2
  • #1 25 Kwi 2011 16:12
    faraway.pl
    Poziom 16  

Dostałem właśnie aktywne tylne głośniki Audi i mam problem z ich podłączeniem
    Są to fabryczne głośniki Isophon na jednym z nich jest radiator z instalacją aktywną do którego jest wpięta niebieska kostka z której wychodzi 9 kabli.
    Kable są ucięte za kostką :|
    Dwa rozpoznaję idą do drugiego głośnika ale reszta? masakra :cry:
    Jak to podłączyć do radia :?:
    Bardzo bym prosił o jakiś schemat podłączenia, ewentualnie o dobre wytłumaczenie który kolor ( są z paskami ) gdzie podłączyć?
    Kolory kabli głośnikowych Audi--Zestaw aktywny ??:!:
    Z tego co się dowiedziałem na innych forach to biały idzie do włącznika elektrycznej anteny przy radiu a brązowy to chyba masa?
    Natomiast nie wiem jakie kolory to plus i minus głośników
    Może ktoś ma audi i wymieniał radio? wystarczyło by mi zdjęcie kostek z kablami z tyłu.

-1 2
  • Pomocny post
    #2 20 Maj 2011 10:37
    rygluchna16
    Poziom 1  

Niebieska kostka jest, kostką sygnału 3 plusy i 3 minusy a reszta to to nie wiem sam rozgryzłem tą kostkę, proponuję podłączyć tak, popatrzeć które kable są troszkę grubsze prawdopodobnie jest to brązowy z czerwonym i czerwony z niebieskim o ile się nie mylę są to plusy . Lecz rezultat po podłączeniu głośników pod tą kostkę jest słaby ponieważ charczą, (sprawdzałem tez na innych głośnikach) przypuszczam że ta kostka powinna iść do wzmacniacza, lub czegoś innego piszę tak ponieważ nie znam się tak na tym ale może komuś się to przyda.

1
  • #3 21 Maj 2011 16:11
    faraway.pl
    Poziom 16  

Doszedłem sam do rozwiązania metodą prób i błędów
    post zamykam

1
  Szukaj w 5mln produktów