Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprężarka SP-3 naprawa, części

01 Maj 2011 21:25 4139 9
  • Poziom 18  
    Temat dotyczy sprężarki:
    Wrocławska Fabryka Sprężarek Przem. Teren.
    Typ: SP-3
    Rok budowy: 1970
    Średnica tłoka 60mm
    Szerokość pierścieni: 4mm
    Sprężarka SP-3 naprawa, części Sprężarka SP-3 naprawa, części Sprężarka SP-3 naprawa, części
    Rozebrałem ją ponieważ przepuszczała olej i coraz słabiej pompowała. Jak się okazało zużyły się pierścienie. Problem jest w tym, że nie za bardzo można dostać do niej części. Może ktoś wie gdzie można kupić, lub od czego dopasować pierścienie do takiej sprężarki?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Warunkowo odblokowany
    też mam taką sprężarkę i ona również bierze sporo oleju ale mam inny problem. w głowicy pękła blaszka ( zawór) po stronie tłocznej i nie za bardzo wiem jak mam to naprawić . jakie macie zawory na wyjściu ze zbiornika bo u mnie jest żeliwna bańka z nieszczelnym pokrętłem (śrubą) i chciałbym ją zamienić na zawór kulowy. jakiego rzędu koszta mogę ponieść?
  • Poziom 9  
    witam
    chciał bym zwrócić się z pytaniem do skorpion1272 czy udało mu się zdobyć owe pierścienie.
    ponieważ sam teraz staram się wyremontować taka sprężarkę
  • Poziom 9  
    Witam,
    Może odkopuje trupa, ale temat do tej pory chyba nierozwiązany, więc nie chce zakładać nowego wątku i zaśmiecać forum. Ponawiam pytanie autora - czy komuś udało się dotrzeć do pierścieni owej sprężarki? Mam podobną sprężarkę KP-1. Średnica 60mm, szerokość 4mm. Szukam na necie i nie mogę znaleźć zamienników... Pzdr
  • Poziom 9  
    Nie uszczelniający. Byłem na tej stronie...
  • Poziom 9  
    prosbot napisał:
    dam Ci kontakt do człowieka

Jeżeli to nie problem to poproszę.
  • Poziom 11  
    Mam sprężarkę sp 3 ale sam zbiornik i odolejacz pompa jest niezbyt wydajna zamieniłem na saf 23 i teraz zbiornik mam napełniony w 1.5min do 8 bar a sprężarka sp3 pompowała go 4 min.