Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 206 a filtr oleju.

08 Lis 2004 20:25 7484 6
  • Poziom 18  
    Witam grona. Czy ma ktos moze jakis zrzut ekranowy albo schemat silnia do Peugota 206 z silnikiem 1,1 na pelnej szprycy rok 2002. Chodzi mi o to gdzie sie znajduje filtr olejowy?
  • Poziom 19  
    niewidziałęm tego silnika nigdy ale filtr oleju nietrudno jest zlokalizować
    jest to najczęściej taka puszka w kształcie walca odstająca od bloku silnika pod kątem jakimś kątem jaczęściej niejest specjalnie pochowana ale może być odspodu silnika i wtedy może być potrzebny kanał aby tam dotrzeć
  • Poziom 15  
    Patrząc na silnik po otwarciu maski, jest on z przodu, na dole,bliżej skrzyni biegów.
  • Poziom 15  
    Kolego -wojas-,gdyby kolega przd podpowiedzią widział umiejscowienie filtra, to by kolega wiedział dlaczego kolega lechos o to pyta.
  • Poziom 19  
    kolego marek1 nierozumiem oco ci chodzi w poprzednim poście ja tylko starałem się uśwaidomić jak filtr zlokalizować (dla mechanika niema znaczenia jaki to jest samochód wiedząc jak on wyglonda i wymieniając go w kilku samochodach ze znalezieniem filtra niema problemów w żadnym samochodzie!)
    a tak propo to według regulaminu niepisze się postó jeden po drugim co kilka minut :P
  • Poziom 17  
    możesz ,i prawdopodobnie masz wkład filtru powietrza - ja otworzysz maskę i patrzysz z góry - to z prawego boku silnika (za bagnetem) jest taka jakby czarna butelka uwieszona - ma plastikową czarną góre ,na której wierzchu jest plastikowa głowa śruby - gwiazda a na tym plastiku pisze moment dokręcenia....to jest pojemnik wsadu filtra oleju
  • Poziom 17  
    sory pomyłka - zamiast filtru powietrza miało być napisane - wkład filtru oleju....(taki walec na patyku-rurce)