Witam!
Otóż mam dekoder satelitarny taki jak w temacie... Występuje w nim taki problem:
1) Po postoju z nocy na dzień (ok. 8-12h) czyli tak jak kończę oglądać telewizję, ok 23 i zaczynam np. o 10 rano...po przyciśnięciu na pilocie guzika na dekoderze miga czerwona dioda i na wyświetlaczu piszę "init", dekoder nie włącza się, trzeba go zresetować odłączając od zasilania bo inaczej nie da rady-próbowałem!
2) Bywało też tak, że dekoder normalnie załączał się a nie było na wyjściu audio dźwięku, dopiero po takim samym resecie jak w punkcie 1) i ponownym uruchomieniu dźwięk działał poprawnie...ale to już się nie dzieje!
Nie wiem co z tym fantem zrobić, być może jest to wina soft`u, tylko, że ten soft który mam jest najnowszy ;( -nie jestem tego pewien ale twierdzę tak ponieważ jak klikam pobierz oprogramowanie to nic się nie dzieje... BTW-oprogramowanie dekoder pobiera przez satelitę tak? Bo chyba nie musi być podłączony do internetu... nie znam się na tym tak dobrze.
Za wszelką pomoc i rady...serdecznie dziękuje!
Pozdrawiam-Jackziom!
Otóż mam dekoder satelitarny taki jak w temacie... Występuje w nim taki problem:
1) Po postoju z nocy na dzień (ok. 8-12h) czyli tak jak kończę oglądać telewizję, ok 23 i zaczynam np. o 10 rano...po przyciśnięciu na pilocie guzika na dekoderze miga czerwona dioda i na wyświetlaczu piszę "init", dekoder nie włącza się, trzeba go zresetować odłączając od zasilania bo inaczej nie da rady-próbowałem!
2) Bywało też tak, że dekoder normalnie załączał się a nie było na wyjściu audio dźwięku, dopiero po takim samym resecie jak w punkcie 1) i ponownym uruchomieniu dźwięk działał poprawnie...ale to już się nie dzieje!
Nie wiem co z tym fantem zrobić, być może jest to wina soft`u, tylko, że ten soft który mam jest najnowszy ;( -nie jestem tego pewien ale twierdzę tak ponieważ jak klikam pobierz oprogramowanie to nic się nie dzieje... BTW-oprogramowanie dekoder pobiera przez satelitę tak? Bo chyba nie musi być podłączony do internetu... nie znam się na tym tak dobrze.
Za wszelką pomoc i rady...serdecznie dziękuje!
Pozdrawiam-Jackziom!