Witam,
czy jesli jestem na gg(wersja 10), ale mam status niewidoczny to czy ktos moze w jakis to sposob sprawdzic? Czy tylko ja wiem o tym?
Z gory dziekuje za odpowiedz
czy jesli jestem na gg(wersja 10), ale mam status niewidoczny to czy ktos moze w jakis to sposob sprawdzic? Czy tylko ja wiem o tym?
Z gory dziekuje za odpowiedz