Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyciek oleju, Laguna 2,2dci, 2005 r.

20 Maj 2011 00:20 5391 4
  • Poziom 2  
    Witam, proszę o poradę. Wycieka mi olej z przewodu łączącego się z pokrywą zaworów. Wyciek jest, gdy przewód łączy się z pokrywą zaworów Renault Laguna 2,2dci 2005 rok. Wyciekło mi tyle oleju, że stoi w ściankach, gdzie są wkręcone pompowtryskiwacze. Myślałem, że to wina oringu, który znajduje się w wężu łączacym się z pokrywa. Wymieniłem i nadal jest to samo. Proszę o porady.

Moderowany przez Przemo9826:

Gdzie są takie rzeczy w tym silniku?

• Poziom 39  
    Twój post można odczytać jako komunikat do publiczności a nie pytanie lub apel. Można się domyśleć, że chodzi o przewód odpowietrzania silnika. A jeśli tak to albo katastrofalny stan silnika i duże ciśnienie w komorze silnikowej, Albo niedrożny przewód do obudowy filtra powietrza. Zatem pytanie jak wygląda filtr powietrza silnika.
  • Poziom 2  
    witam przepraszam za ten komunikat ale nie wiedzialem jak dokladnie to opisac jestem tu nowy nie sprawdzalem filtra powietrza ale zaraz sprawdze laguna ma przejechane 154tys dziekuje za te wskazowki
  • Poziom 2  
    przemo 9826 a co laguna 2,2 dci rok2005 nie ma pompo wtryskow???
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    ako264 napisał:
    przemo 9826 a co laguna 2,2 dci rok2005 nie ma pompo wtryskow???

No, to wychodzi Twoja wiedza na temat tego auta, ŻADNE renault nie ma pompowtryskiwaczy.

Uprzedzam, nie linkuj mi aukcji z alledrogo, bo tam właśnie są sprzedający z wiedzą taką jak Twoja, wprowadzając innych w błąd.