Szukam zamiennika bardziej odpornego na wysokie temperatury. Ten sie cały czas przepala w moim samochodowym wzmacniaczu mocy. Myślałem nad IRFZ44 gdyż jest nieco słabszy, ale pracuje przy wyższych temperaturach i jest tańszy . Co o tym myślicie ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam