Witam
Chciałbym prosić szanownych doświadczonych kolegów o pomoc, jaką komendą można tworzyć wykresy tego typu jak na zdjęciu a mianowicie kilka wykresów na jednym, przesunięte względem siebie, widok w 3D??
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Chciałbym prosić szanownych doświadczonych kolegów o pomoc, jaką komendą można tworzyć wykresy tego typu jak na zdjęciu a mianowicie kilka wykresów na jednym, przesunięte względem siebie, widok w 3D??
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc
Pozdrawiam