Witam.
Sprawdziłem już wiele programów ale żaden nie spełnia moich oczekiwań. Potrzebuję programu a najlepiej nakładki do masowej zmiany nazw plików i ich rozszerzeń.
Najlepiej aby to odbywało się w ten sposób, że jestem w jakimś katalogu w którym znajduje się spora liczba plików których chcę zmienić rozszerzenie a więc zaznaczam te pliki i z menu podręcznego wybieram polecenie zmień rozszerzenie po czym zgłasza mi się jakieś okno w którym mogę wpisać lub wybrać rozszerzenie i klikam ok i po sprawie. Nie potrzebuję jakichś zaawanasowanych opcji.
Może jakiś skrypt by to załatwił albo modyfikacja w rejestrze.
Sprawdziłem już wiele programów ale żaden nie spełnia moich oczekiwań. Potrzebuję programu a najlepiej nakładki do masowej zmiany nazw plików i ich rozszerzeń.
Najlepiej aby to odbywało się w ten sposób, że jestem w jakimś katalogu w którym znajduje się spora liczba plików których chcę zmienić rozszerzenie a więc zaznaczam te pliki i z menu podręcznego wybieram polecenie zmień rozszerzenie po czym zgłasza mi się jakieś okno w którym mogę wpisać lub wybrać rozszerzenie i klikam ok i po sprawie. Nie potrzebuję jakichś zaawanasowanych opcji.
Może jakiś skrypt by to załatwił albo modyfikacja w rejestrze.