Witam Was. Chciałbym zaczerpnąć trochę Waszych opinii na temat automatyki do bram z dalekiego wschodu. Czy jest to gałąź produkcji którą warto się zainteresować i wdrożyć do codziennego użytku? Podobno są to produkty przyzwoitej jakości, podobno nie są trudne w montażu. Jak jest w rzeczywistości? Jak z procesem gwarancji, pogwarancyjnym? Czy istnieją jakieś części zamienne na rynku?
Czy sama konstrukcja, mechanizm, nadajniki działają dobrze, choćby porównywalnie do słabych produktów z rynku europejskiego?
Czy sama konstrukcja, mechanizm, nadajniki działają dobrze, choćby porównywalnie do słabych produktów z rynku europejskiego?