Dotychczas aby połączyć kamery z rejestratorem stosowałem coś takiego jednak takie rozwiązanie wymaga szerszego korytka i zaczyna to być dokuczliwe.Podejrzewam, że w środku jest zwykły opornik, ale zapytam bardziej doświadczonych - jakich rozwiązań Wy używacie ? Wolałbym coś mniejszego, co zmieszczę w kamerce.