Poszukja kodu automatycznie..
1. Wcisnij przycisk pod ktory ma byc zaprogramowany kod (TV, TV!, VCR,SAT)
2. trzymajc tamten wcisnij przycisk w stylu MENU, OK, lub coś podobnego powinna zaczac migać dioda jesli taka posiada
3. jesli nie zacznie wróc do pkt 1 i spróbuj w pkt 2 mienic na inny, jeśli zacznie mrugać to to wcisnij jeszce raz przycisk z pkt 2.
4. skieruj pilota na urzdzenia które jest właczone i dziala
5. zacznij wciskac przycisk WYŁĄCZ (wcisnij/puść) na pilocie zazwyczaj czerowny az do momentu gdy odbiornik sie wylaczy,
6. jak sie wylaczy to nacisj potem przycisk z pkt 1
7 bedzie zaprogramowany raczej jest to metoda wyszukiwania we wszytkich uniersalnych pilotach jesli nie zadziala szukaj opisów w necie do tego pilota a konkretenie tam gdzioe ci kolega poprzedni poradziła...
Pozdrawiam