Witam serdecznie posiadam centrale bramy przesuwnej DEA 124RR dokładny opis i schemat : http://83.142.223.183/download/centrale/Centrala124RR.pdf
prośba do forumowiczów znających te urządzenia
wyświetla mi error3 - błąd fotokomórki od zawsze był z nią problem przypuszczam że chodzi o kable ale nie zależy mi tak naprawdę najchętniej o ile to w tej centrali możliwe wyłączyłbym ją (zmostkował) aby symulować jej poprawną pracę ale nie mam bladego pojęcia które kable należy zmostkować /połączyć zamienić itp i czy wymaga to zmiany któregoś z parametrów (p18?) tylko nie wiem co oznacza "listwa bezpieczeństwa)
bardzo proszę o pomoc
przypuszczam że chodzi o wejścia 19 21 , może 20? i chyba coś z 9 i 10 ale nie chce eksperymentować
z góry baaaardzo dziękuje
ps. teraz poczytałem na forum i znalazłem taką inf że prawdopodobnie założenie zworek na obie fotokomórki spowoduje ich obejście czy tak faktycznie jest?
prośba do forumowiczów znających te urządzenia
wyświetla mi error3 - błąd fotokomórki od zawsze był z nią problem przypuszczam że chodzi o kable ale nie zależy mi tak naprawdę najchętniej o ile to w tej centrali możliwe wyłączyłbym ją (zmostkował) aby symulować jej poprawną pracę ale nie mam bladego pojęcia które kable należy zmostkować /połączyć zamienić itp i czy wymaga to zmiany któregoś z parametrów (p18?) tylko nie wiem co oznacza "listwa bezpieczeństwa)
bardzo proszę o pomoc
przypuszczam że chodzi o wejścia 19 21 , może 20? i chyba coś z 9 i 10 ale nie chce eksperymentować
z góry baaaardzo dziękuje
ps. teraz poczytałem na forum i znalazłem taką inf że prawdopodobnie założenie zworek na obie fotokomórki spowoduje ich obejście czy tak faktycznie jest?