logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

N95 z buzzerami od e398. Czy to wypali? Czy nie spali się płyta główna?

seba199559 11 Cze 2011 21:43 1134 3
REKLAMA
  • #1 9601356
    seba199559
    Poziom 9  
    Posty: 17
    Witam.
    Chciałbym w mojej nokii zamontować głosniczki od motoroli e389.
    Pytanie brzmi czy to wypali ? Chodzi o to czy buzzery będą dawać taki bass jak w motoroli? Czy nie spali się płyta główna lub jakieś podzespoły?

    Wiem że jest taki temat ale jest nie dokończony i stary. A google nic nie piszą o tym.
    Tak więc z góry Dziękuję za pomoc.
  • REKLAMA
  • #2 9602020
    Pocieszny
    Poziom 38  
    Posty: 5220
    Pomógł: 229
    Ocena: 261
    Zmieszczą się w ogóle te głośniki w obudowie N95?
  • REKLAMA
  • #3 9602119
    seba199559
    Poziom 9  
    Posty: 17
    Trochę modyfikacji obudowy i wejdzie. ;D
    A tak na serio to nie wiem czy wgl. wycinać w obudowie coś, czy to się opłaci.?
  • #4 10928213
    pawel01
    Poziom 24  
    Posty: 829
    Pomógł: 6
    Ocena: 59
    Ja w swojej Noki dałem te głośniki i gra lepiej jest ten bas jak w motoroli. Głośniki weszły na styk po modyfikacji obudowy.
REKLAMA