Witam.
Chciałbym w mojej nokii zamontować głosniczki od motoroli e389.
Pytanie brzmi czy to wypali ? Chodzi o to czy buzzery będą dawać taki bass jak w motoroli? Czy nie spali się płyta główna lub jakieś podzespoły?
Wiem że jest taki temat ale jest nie dokończony i stary. A google nic nie piszą o tym.
Tak więc z góry Dziękuję za pomoc.
Chciałbym w mojej nokii zamontować głosniczki od motoroli e389.
Pytanie brzmi czy to wypali ? Chodzi o to czy buzzery będą dawać taki bass jak w motoroli? Czy nie spali się płyta główna lub jakieś podzespoły?
Wiem że jest taki temat ale jest nie dokończony i stary. A google nic nie piszą o tym.
Tak więc z góry Dziękuję za pomoc.