Błagam Was, pomóżcie mi, bo już dostaję na głowę. Cały czas wydzwania do mnie numer z zagranicy, a tak dokładnie to z Włoch. Do k**wy nędzy- da się to zablokować? Naprawdę tracę cierpliwość a numeru nie chcę zmieniać, bo zbyt wiele ważnych osób i instytucji go ma. Mój telefon to nokia C6. Niby w telefonie jest opcja: "Zakaz połączeń" -> "połączenia międzynarodowe", ale nie wiem dlaczego NIE DZIAŁA!!!
(