Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zablokowane radio cd6000 w Fordzie Mondeo

12 Cze 2011 13:57 7967 10
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam do państwa pytanie. Mój Ford stal 2 dni bez akumulatora i po podpięciu nowego okazało się, że nie mogę wpisać kodu. Radio się załącza ale nic więcej nie mogę z nim zrobić. Dodam, że radio jest oryginalne i posiadam do niego kod. Poproszę o pomoc.
    Dziękuję i pozdrawiam.
  • Poziom 19  
    witam odłącz na kilka minut akumulator może to coś da. A jak nie to do serwisu rtv lub forda i oni coś na to poradzą
  • Poziom 9  
    akumulator był odłączony na parę minut nie dało to nic jak nacisnę przycisk 6 + 1 to mi sprawdza stan głośników i za chwile pokazuje sie komunikat enter code_ _ _ _ i ciągle mrugają te kreseczki
  • Poziom 9  
    mam taki numer Xxxxxx typ FD 6000CD

Moderowany przez Błażej:

Łamanie zasad wewnętrznych działu. Ostrzeżenie.

• Poziom 24  
    Spróbuj wpisać kod: xxxx
    Moderowany przez Błażej:

Łamanie zasad wewnętrznych działu. Ostrzeżenie.

• Spec od car audio
    Paolo1976 to żeś dał poradę, jeszcze lepszą niż kolega sSmall.
    Zibbi6870 napisał, że radio wyświetla code ----, kod ma, tylko go nie może wpisać, a Ty piszesz aby wpisał kod, który mu podajesz.

Zibbi6870 napisz dokładnie jakie to radio, bo informacja 6000 CD nic nie mówi. Tych radii jest wiele odmian. http://codedradio.info/?i=bn&st=6000+CD

Napisz jaki to part number oraz na jakim procesorze jest zrobione. Być może że uszkodził się wsad w procesorze, bądź uszkodziły się porty procesora (typowe dla radii na procesorze ST92Fxxx).
  • Poziom 9  
    FORD 6000 CD RADIO/SINGLE CD CODE 0000-9999 3S7T-18C815-AC VISTEON ST92F150CV1QB MCU TDA8587J to ten typ tego radia dziekuje
  • Spec od car audio
    Czy przy pytaniu o CODE - - - - jest jeszcze jakaś cyfra?

Prawdopodobnie uszkodził się wsad w procesorze. Jest to do naprawienia.
  • Poziom 9  
    Tak, jest code enter _ _ _ _82
  • Spec od car audio
    Podczas odłączania bądź podłączania akumulatora musiała zaiskrzeć klema i w procesorze radia wysypał się wsad.
    Masz teraz 82 próbę wpisania kodu, gdzie po 13 próbie radio się blokuje.

Jest to do naprawienia. Trzeba przeprogramować procesor.
  • Poziom 9  
    Dziękuje za wszystkie porady okazało sie wystarczyło zresetować radio za cenę 10 zł i wszystko ok pozd