Witam.
Mam do państwa pytanie. Mój Ford stal 2 dni bez akumulatora i po podpięciu nowego okazało się, że nie mogę wpisać kodu. Radio się załącza ale nic więcej nie mogę z nim zrobić. Dodam, że radio jest oryginalne i posiadam do niego kod. Poproszę o pomoc.
Dziękuję i pozdrawiam.
Mam do państwa pytanie. Mój Ford stal 2 dni bez akumulatora i po podpięciu nowego okazało się, że nie mogę wpisać kodu. Radio się załącza ale nic więcej nie mogę z nim zrobić. Dodam, że radio jest oryginalne i posiadam do niego kod. Poproszę o pomoc.
Dziękuję i pozdrawiam.