logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Za szybko otworzona klapa w pralce whirpool awt 2089-800

santiago5 15 Cze 2011 09:11 1623 3
REKLAMA
  • #1 9614006
    santiago5
    Poziom 10  
    Posty: 14
    Ocena: 1
    Witam,

    Mam prośbę czy ktoś mógłby mi pomóc, ponieważ w amoku za szybko
    otworzyłem klape pralki po praniu a wcześniej odłączyłem zasilanie
    a teraz nie chce się zamknąć klapa, czy da się to jakoś naprawić
    bez konieczności wzywania fachowca czy np ponowne włączenie uruchomi
    zamke?

    Proszę o jakąś pomoc.
  • REKLAMA
  • #2 9617087
    ANDYW6
    Poziom 24  
    Posty: 630
    Pomógł: 39
    Ocena: 303
    Jeśli połamałeś blokadę drzwi to trzeba ją wymienić na nową.
  • REKLAMA
  • #3 9618288
    santiago5
    Poziom 10  
    Posty: 14
    Ocena: 1
    To jest pralka ładowana od góry i cpyk od klapy nie jest uszkodzony,
    nie wiem co się dzieje w tym zamku na dole, czy on się uszkodził na stówę?
  • #4 9621666
    dzi_dziuś
    Specjalista AGD
    Posty: 2046
    Pomógł: 341
    Ocena: 1168
    Ten zamek na dole to właśnie blokada i jeżeli za wcześnie (przed jej odblokowaniem) na siłę wyrwałeś klapę to na pewno ona się uszkodziła.
REKLAMA