Witam,
Mam prośbę czy ktoś mógłby mi pomóc, ponieważ w amoku za szybko
otworzyłem klape pralki po praniu a wcześniej odłączyłem zasilanie
a teraz nie chce się zamknąć klapa, czy da się to jakoś naprawić
bez konieczności wzywania fachowca czy np ponowne włączenie uruchomi
zamke?
Proszę o jakąś pomoc.
Mam prośbę czy ktoś mógłby mi pomóc, ponieważ w amoku za szybko
otworzyłem klape pralki po praniu a wcześniej odłączyłem zasilanie
a teraz nie chce się zamknąć klapa, czy da się to jakoś naprawić
bez konieczności wzywania fachowca czy np ponowne włączenie uruchomi
zamke?
Proszę o jakąś pomoc.