Witam.
Mam małe pytanko w sprawie quada 110 ATV. Mianowicie bierze olej jak oszalały i tak dla pewności chcę zapytać, czy jest to problem z pierścieniami bo nawet przez wydech ładuje olej?
Jak można o szybką odpowiedź to będę wielce wdzięczny.
Pozdrawiam wszystkich.
Mam małe pytanko w sprawie quada 110 ATV. Mianowicie bierze olej jak oszalały i tak dla pewności chcę zapytać, czy jest to problem z pierścieniami bo nawet przez wydech ładuje olej?
Jak można o szybką odpowiedź to będę wielce wdzięczny.
Pozdrawiam wszystkich.