Witam
Pralka jak w temacie. Podczas prania wybiło bezpiecznik w mieszkaniu. Po ponownym podłączeniu zachowuje się jak opisałem poniżej.
Pralka uruchamia się tylko w niektórych pozycjach programatora a dokładnie odzywa się tylko silnik (wirowanie i wolne obroty bębna).
Pralka nie wpuszcza wody jak i też nie działa pompka wody. Programator ustawiałem w każdej pozycji z podłączonym miernikiem na elektrozaworze - brak napięcia.
Również w żadnej pozycji programatora nie załącza się pompka.
Według mnie programator się skończył - jeśli może być jakaś inna przyczyna to proszę o wskazówki.
Pralka jak w temacie. Podczas prania wybiło bezpiecznik w mieszkaniu. Po ponownym podłączeniu zachowuje się jak opisałem poniżej.
Pralka uruchamia się tylko w niektórych pozycjach programatora a dokładnie odzywa się tylko silnik (wirowanie i wolne obroty bębna).
Pralka nie wpuszcza wody jak i też nie działa pompka wody. Programator ustawiałem w każdej pozycji z podłączonym miernikiem na elektrozaworze - brak napięcia.
Również w żadnej pozycji programatora nie załącza się pompka.
Według mnie programator się skończył - jeśli może być jakaś inna przyczyna to proszę o wskazówki.