Witam mam na sprzedanie dwa głośniki gitarowe znakomitej firmy Celesion. Produkuje ona głośniki najwyższej jakości. Głośniki które posiadam były montowane w kolumnie 2x12, jednak nie pasowały mi brzmieniowo (gram cięższe odmiany) i wymieniłem je na droższe głośniki Eminenca. Głośniki są w stanie idealnym, każdy ma 8 Ohm, zagrały zaledwie 20 godzin na 15 watowym wzmacniaczu lampowym więc nawet pewnie nie zdążyły się dobrze wygrzać. Sprzedaję bo szkoda by leżały nieużywane w kartonie, a na pewno przydadzą się jakiemuś młodemu konstruktorowi
Cena jaki mnie interesuje za jeden to 130zł, ale jeśli ktoś by kupił ode mnie komplet to dla użytkowników elektrody mogę sprzedać za 220zł. Oczywiście do ceny trzeba dodać koszt przesyłki.