logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Sprzedam] Głośnik Gitarowy Celestion Rocket 50

Herandic 16 Cze 2011 23:57 1915 1
REKLAMA
  • #1 9621535
    Herandic
    Poziom 12  
    Posty: 93
    Ocena: 1
    Witam mam na sprzedanie dwa głośniki gitarowe znakomitej firmy Celesion. Produkuje ona głośniki najwyższej jakości. Głośniki które posiadam były montowane w kolumnie 2x12, jednak nie pasowały mi brzmieniowo (gram cięższe odmiany) i wymieniłem je na droższe głośniki Eminenca. Głośniki są w stanie idealnym, każdy ma 8 Ohm, zagrały zaledwie 20 godzin na 15 watowym wzmacniaczu lampowym więc nawet pewnie nie zdążyły się dobrze wygrzać. Sprzedaję bo szkoda by leżały nieużywane w kartonie, a na pewno przydadzą się jakiemuś młodemu konstruktorowi ;) Cena jaki mnie interesuje za jeden to 130zł, ale jeśli ktoś by kupił ode mnie komplet to dla użytkowników elektrody mogę sprzedać za 220zł. Oczywiście do ceny trzeba dodać koszt przesyłki.
  • REKLAMA
  • #2 9833063
    golas881
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Prosze o kontakt 505 421 962 list tez dalem na PW
REKLAMA