Wiem że tematów jest masa i sam nie sądziłem że zadam kiedyś takie pytanie
.
Chcę się tylko upewnić. Na rezystorze widnieje napis "3830" , wychodzi na to że ma on 383ohmy i 1% . Dziwna ta opornośc dlatego wolę się upewnić . Czy dorze go odczytałem ???
Do rozszyfrowania są też jeszcze dwa rezystory na których widnieje taki opis " 1:1"
oraz " : 21 "
Pozdrawiam .
Chcę się tylko upewnić. Na rezystorze widnieje napis "3830" , wychodzi na to że ma on 383ohmy i 1% . Dziwna ta opornośc dlatego wolę się upewnić . Czy dorze go odczytałem ???
Do rozszyfrowania są też jeszcze dwa rezystory na których widnieje taki opis " 1:1"
oraz " : 21 "
Pozdrawiam .