Witam, mam radio Kenwood KDC-W5541U. Prawdopodobnie nastąpiło zwarcie i spalił się dławik zasilający procesor. Po wymianie dławika radio się załącza tylko pojawia się napis PROTECT. Końcówka mocy została wylutowana, inne elementy zostały też sprawdzone i są ok. Radio da się normalnie włączyć za pomocą przycisków na panelu, płyta się da wsunąć i wyciągnąć. Reszta zablokowana. Gdyby ktoś miał wsad do pamięci byłbym szczęśliwy.