logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Kenwood KDC-W5541U - wsad do pamięci po zwarciu i napisie PROTECT

Albert2288 21 Cze 2011 22:09 1584 2
REKLAMA
  • #1 9637786
    Albert2288
    Poziom 12  
    Posty: 93
    Pomógł: 1
    Ocena: 15
    Witam, mam radio Kenwood KDC-W5541U. Prawdopodobnie nastąpiło zwarcie i spalił się dławik zasilający procesor. Po wymianie dławika radio się załącza tylko pojawia się napis PROTECT. Końcówka mocy została wylutowana, inne elementy zostały też sprawdzone i są ok. Radio da się normalnie włączyć za pomocą przycisków na panelu, płyta się da wsunąć i wyciągnąć. Reszta zablokowana. Gdyby ktoś miał wsad do pamięci byłbym szczęśliwy.
  • REKLAMA
  • #2 9641561
    dzimi
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 10118
    Pomógł: 822
    Ocena: 1285
    Czy wsad pamięci coś pomoże? Jeśli radio działa wyświetlacz działa, radio wyłapuje to raczej nie wina złego wsadu.
  • #3 9643243
    Albert2288
    Poziom 12  
    Posty: 93
    Pomógł: 1
    Ocena: 15
    Czytałem na innych forach, że w takiej sytuacji podstawiają nową pamięć i radio da się normalnie włączyć. Chodzi mi o to, aby ten błąd można było wykasować z pamięci. jest taka możliwość?
REKLAMA