Witam - po wlaczeniu aparatu na swierzutkich bateriach - aparat jest w stanie zrobic 3-4 zdjecia i sie automatucznie wylacza, probowalem zmienic akumulatorki,kupilem nawet lepsza ladowarke do nich, ale to w zasadzie nic nie dalo. zanioslem nawet aparat do sklepu foto ale oni nie wiedza jak to naprawic. czy jakis magik wie o co chodzi.
pozdrawiam wszystkich.
Lukasz.
ps. sorki nie mam w pracy na klawiaturze polskich liter
pozdrawiam wszystkich.
Lukasz.
ps. sorki nie mam w pracy na klawiaturze polskich liter