Czy jest jakiś komunikat w windowsie, który tworzony jest w przypadku wystąpienia takiego zdarzenia jak pojawienie się danego znaku w buforze wejśćiowym portu szeregowego?
Jeśli nie ma takiego komunikatu to czy jedynym rozwiązniem jest utworzenie jakiegoś Timera, który cyklicznie co jakiś czas będzie sprawdzał, czy nic nowego nie pojawiło się w buforze, czy może sa inne, jakieś bardziej optymalne rozwiązania?
Jeśli ktoś coś wie to dzięki za radę.
Pozdrawiam.
HEJ.
Zamykam. - arnoldziq
Jeśli nie ma takiego komunikatu to czy jedynym rozwiązniem jest utworzenie jakiegoś Timera, który cyklicznie co jakiś czas będzie sprawdzał, czy nic nowego nie pojawiło się w buforze, czy może sa inne, jakieś bardziej optymalne rozwiązania?
Jeśli ktoś coś wie to dzięki za radę.
Pozdrawiam.
HEJ.
Zamykam. - arnoldziq