Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam instrukcji do AEG cf-220

jmaciejewski5 24 Lip 2011 12:46 2249 4
  • #1 24 Lip 2011 12:46
    jmaciejewski5
    Poziom 2  

Witam, poszukuję instrukcji obsługi do AEG Cafamosa 220. Z góry dziękuję za pomoc.

[ Tytuł i treść postu poprawiłem. ]
    Mod: Xylometazolin!

• #2 07 Kwi 2013 14:03
    dzideku
    Poziom 6  

podaj mi maila to Ci wyślę w pdf-ie

Dodano po 4 [minuty]:

a może ktoś z szacownego grona wie jak zdemontować termo blok (grzałkę przepływową) w powyższym ekspresie. Mam zdemontowaną obudowę i nie wiem jak wymontować termo blok a niechciał bym go uszkodzić. Prosze o pomoc

• #3 09 Kwi 2013 20:45
    jmaciejewski5
    Poziom 2  

Witam.Oto moj mail: jmaciejewski5(malpa)wp.pl
    Zgory dziekuje i pozdrawiam.

• #4 10 Kwi 2013 21:20
    jmaciejewski5
    Poziom 2  

Witam . dzieki za instrukcje do Cafamosy.Troche sie naczekalem,ale cieszy to,ze sa jeszcze tacy forumwicze ,co po tak dlugim czasie sie fatyguja i odpowiadaja.Naprawde,dzeki...
    Jesli chodzi o termo blok,to rozbieralem to tyle razy,ze sam nie pamietam ile...
    i pare miesiecy do tylu.Bede mowil z pamieci,jesli cos pomyle to sory,ale to wina czasu.
    Wiec,najpierw sciagamy mlynek do kawy, caly przod,zaparzacz,gorna klapke z przyciskami,pojemnik na odpady,chyba odwrotnie...nastepnie wyciagamy dzwigienke spieniacza smietanki,rurke z dysza do pianki.Nastepnie po lewej stronie jesli dobrze pamietam jest jedna srubeczka i nastepne do okola na zlaczu gornej i dolnej czesci obudowy.Pozniej delikatnie poruszajac gorna czescia obudowy staramy sie ja delikatnie podniesc do gory,uwarzajac na mini wlaczniki po lewej stronie(kable zaznaczyc,wypiac)maly opor bedzie stawiac pompka cisnieniowa,ktora jest od gory i dolu zamocowana na gumach.Jak pamietam pompka ma krutkie kable(ja sobie jej przedluzylem)PO lekkich perturbacjach gurna czesc obudowy odpusci(pierwszy raz pol dnia,po wprawie pietnascie minut)i wtedy wylania sie nasz termo blok,a dalej to juz to sielanka(uwaga jeszcze na cienkie kabelki wylacznika termicznego)sprawdzic dwa termobezpieczniki.Jak jurz to mamy na wierzchu odlaczamy termo blok od kabli,mierzymy grzalke(u mnie byly walniete termiki)Ja rozkrecilem przy okazji termo blok i wygotowalem w occie,jak nowy.To tyle,wiem,ze nie wszystko po kolei,ale ten czas...W razie problemu jestem do dyspozycji...
    Pozdrawiam.

• #5 03 Kwi 2014 23:24
    tofeek
    Poziom 2  

Witam. Byłbym wdzięczny za jakąś instrukcję złożeniową w PDF do tego ekspresu, mam to ustrojstwo od roku i zaczynają się problemy z napędem. Ostatnio cięgło sterujące zaparzaczem zatrzymało się w pozycji całkowicie wysuniętej i od tego momentu musiałem przeprosić się ze starym ekspresem opadowym Roventa.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME