#1 9768344 28 Lip 2011 16:02 hinos hinos Poziom 10 Posty: 13 Pomógł: 1 Ocena: 9 Autor tematu Post #1 9768344 28 Lip 2011 16:02 Witam serdecznie Mam prośbę w podpowiedź, gdzie wpiąć nową radiolinię do przedstawionego poniżej sterownika bramy- Datcom SB100 w celu możliwości używania nowych pilotów. Bardzo proszę o pomoc i dziękuję
#2 9769950 28 Lip 2011 22:50 pmirkowicz pmirkowicz Poziom 18 Posty: 226 Pomógł: 21 Ocena: 137 Pomocny post? (0) Post #2 9769950 28 Lip 2011 22:50 Niestety ale na zdjęciu nie widać opisów zacisków!
#3 9770688 29 Lip 2011 09:36 hinos hinos Poziom 10 Posty: 13 Pomógł: 1 Ocena: 9 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 9770688 29 Lip 2011 09:36 Bardzo dziękuję za odpowiedź, przesyłam schemat z instrukcji obsługi DAtcom i nowej radiolinii Elmes. Dziękuję DAtcom- Elmes
Pomocny post #4 9773144 29 Lip 2011 21:47 dioda1000 dioda1000 Poziom 28 Posty: 833 Pomógł: 143 Ocena: 132 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #4 9773144 29 Lip 2011 21:47 Witam DAtcom 'przycisk sterowania ręcznego' jeden przewód do NO1 a drugi do COM /nie jest opisany na schemacie/ w Elmes'ie . NC1 COM NO1 poz.dioda
#5 9797475 06 Sie 2011 17:21 hinos hinos Poziom 10 Posty: 13 Pomógł: 1 Ocena: 9 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 9797475 06 Sie 2011 17:21 Wszystkim bardzo dziękuję, szczególnie dioda1000- jest tak jak napisałeś u góry. Dzięki, podłączyłem i działa .