logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć radiolinię do sterownika bramy Datcom SB100?

hinos 28 Lip 2011 16:02 3620 4
  • #1 9768344
    hinos
    Poziom 10  
    Posty: 13
    Pomógł: 1
    Ocena: 9
    Witam serdecznie
    Mam prośbę w podpowiedź, gdzie wpiąć nową radiolinię do przedstawionego poniżej sterownika bramy- Datcom SB100 w celu możliwości używania nowych pilotów.
    Bardzo proszę o pomoc i dziękuję
    Jak podłączyć radiolinię do sterownika bramy Datcom SB100?
  • #2 9769950
    pmirkowicz
    Poziom 18  
    Posty: 226
    Pomógł: 21
    Ocena: 137
    Niestety ale na zdjęciu nie widać opisów zacisków!
  • #3 9770688
    hinos
    Poziom 10  
    Posty: 13
    Pomógł: 1
    Ocena: 9
    Bardzo dziękuję za odpowiedź, przesyłam schemat z instrukcji obsługi DAtcom i nowej radiolinii Elmes.
    Dziękuję
    DAtcom- Jak podłączyć radiolinię do sterownika bramy Datcom SB100?
    Elmes
    Jak podłączyć radiolinię do sterownika bramy Datcom SB100?
  • Pomocny post
    #4 9773144
    dioda1000
    Poziom 28  
    Posty: 833
    Pomógł: 143
    Ocena: 132
    Witam

    DAtcom 'przycisk sterowania ręcznego' jeden przewód do NO1 a drugi do COM /nie jest opisany na schemacie/ w Elmes'ie .

    NC1 COM NO1

    poz.dioda
  • #5 9797475
    hinos
    Poziom 10  
    Posty: 13
    Pomógł: 1
    Ocena: 9
    Wszystkim bardzo dziękuję, szczególnie dioda1000- jest tak jak napisałeś u góry. Dzięki, podłączyłem i działa .:D
REKLAMA