Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zaprogramowanie 89C2051 przez LPT

afro1 22 Nov 2004 23:30 1539 7
IGE-XAO
    afro1
    Level 15  
    potrzebny mi schemat możliwie najprostszego programatora do 89C2051 przez LPT. Zależy mi na możliwości programowania tylko tego mikrokontrolera - nie potrzebuje niczego uniwersalnego, żadnego Willema, ani nic. Proszę więc o schemat podłączenia takowego układu do LPT w celu oprogramowania. Przy okazji: polećcie mi program do programowania tego mikrokontrolera przez LPT w BASCOMIE.

z góry dzięki
  • IGE-XAO
  • IGE-XAO
    afro1
    Level 15  
    dzięki wam, ale ja potrzebuję czegoś co działa pod WinXP i jest w języku polskim (paweł129: w jęzkyu angielskim jest wersja nie pod XP, zaś pod XP jest tylko w języku serbskim) :D. Dysponuje ktoś programem d BASCOMA w przez LPT w Windowsie XP?
    LordBlick
    VIP Meritorious for electroda.pl
    afro1 wrote:
    Dysponuje ktoś programem d BASCOMA w przez LPT w Windowsie XP?

:?: Bascom to jest program kompilatora, tworzy kod wynikowy zjadliwy dla każdego programu programatora. klik --> Google za przewodnika... :)
    Pozdrawiam, LightI
    maxdutka
    Level 14  
    Zobacz na listę programatorów które obsługuje Bascom, ale raczej to nie będzie prosty programator.
    bombi
    Level 12  
    Proponuję ten co napisał kolega ->Maxdutka:'Szybki_Atmel'. Napisałem do niego soft ,który chodzi też po Win XP.Mogę Ci go posłać.
    wzagra
    Level 33  
    może przesiądź się na avr, programataor to parę przewodów i dwie złączki.. i też programuje pod BASCOMem
    chociaż ten 'szybki atmel' to też prawie dwa elementy...
    może tak: -generujesz wsad w BASCOM
    - programujesz tym 'szybkim..'
    .. może trochę upierdliwe ale spełnia warunki.. (prostota i mały koszt, niestety to zawsze idzie z większą ilością pracy)