Witam
Mam pralkę ładowaną od góry, taką jak w temacie. Problem jest taki że z górnego kołnierza gumowego cieknie woda. Znalazłem opaskę - sprężynę obejmującą cały górny kołnierz gumowy. Jest ona naciągana za pomocą śruby. Niestety nie można mocniej zacisnąć ponieważ gwint śruby jest zardzewiały od wody i boję się że pęknie przy mocniejszych próbach kręcenia.
Czy można zakupić nowy komplet takiej opaski - sprężyny i czy taka wymiana da efekt w postaci uszczelnienia gumowego kołnierza ?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Mam pralkę ładowaną od góry, taką jak w temacie. Problem jest taki że z górnego kołnierza gumowego cieknie woda. Znalazłem opaskę - sprężynę obejmującą cały górny kołnierz gumowy. Jest ona naciągana za pomocą śruby. Niestety nie można mocniej zacisnąć ponieważ gwint śruby jest zardzewiały od wody i boję się że pęknie przy mocniejszych próbach kręcenia.
Czy można zakupić nowy komplet takiej opaski - sprężyny i czy taka wymiana da efekt w postaci uszczelnienia gumowego kołnierza ?
Z góry dziękuję za odpowiedzi