Witam, nie dawno moj aparat zaznal obfitego zastrzyku wody, zostawilem go na zewnatrz i nagle byla niezla ulewa, zmokl troche biedaczek, ale uratowalem go.
Wysuszylem przez dwie doby i wszystko jest ok, oprocz ekranu LCD. Wlaczam aparat i slysze dzwieki 'chdozenia' po menu, robienia zdjec itp, ale ekran lcd jakby jest podswietlony ale nic na nim nie widac.
Co moze byc przyczyna i czy jest jakas metoda naprawy czy lepiej oddac do serwisu ?
Jesli juz serwis, orientuje sie ktos jakie sa koszta takiej naprawy ekranu LCD lub wymiany ekranu.
Z gory dzieki za kazda pomoc
Wysuszylem przez dwie doby i wszystko jest ok, oprocz ekranu LCD. Wlaczam aparat i slysze dzwieki 'chdozenia' po menu, robienia zdjec itp, ale ekran lcd jakby jest podswietlony ale nic na nim nie widac.
Co moze byc przyczyna i czy jest jakas metoda naprawy czy lepiej oddac do serwisu ?
Jesli juz serwis, orientuje sie ktos jakie sa koszta takiej naprawy ekranu LCD lub wymiany ekranu.
Z gory dzieki za kazda pomoc