Słyszałem ze mozna tam kupić karte telef.z której można dzwonić do Polski z telefonu stacjonarnego nie obciążając jego konta przez 0-800... Czy ktoś zna więcej szczegółów na ten temat?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam