Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dzwonienie z Niemiec

19 Lut 2003 11:23 3748 5
  • Poziom 15  
    Słyszałem ze mozna tam kupić karte telef.z której można dzwonić do Polski z telefonu stacjonarnego nie obciążając jego konta przez 0-800... Czy ktoś zna więcej szczegółów na ten temat?
  • Poziom 13  
    Wygląda to tak. Testowałem to w Angli ale wygląda to podobnie.Kupujesz kartę z określoną kwota na rozmowy i faktycznie dzwonisz przez numer 0-800 *** który jest podany na karcie, potem podajesz numer PIN który jest na karcie i wybierasz numer pod który chcesz zadzwonić. Tanio to wychodzi bo te firmy korzystają z łącz internetowych na podobnej zasadzie co rozmowa głosowa w GG czy Tlenie. Warto też sie zorientować ile minut która karta oferuje bo u mnie są rozbieżności rzędu od 50 do 90 minut za 5 funtów(zresztą karty z limitem 5 funtów sprzedają po 3,50). Te karty mają też przeważnie możliwość dzwonienia przez płatny numer i wtedy masz więcej minut a płacisz jak za rozmowę lokalną.
  • Poziom 17  
    Dzwonić można eeeeeeechem się nie przejmuj zapewne realizyją połączenie po VOIP koszty też są ważne

cena mormalnego połączenia do KANADY :cry: TPSA szok
    dlatego znajomi dzwonią do mnie z tamtąd bo se dłużej pogadamy
  • Poziom 10  
    MOGIE WAM ZAPROPONOWAC 0,63gr ZA MINUTE Z NIEMCAMI NA STACJONARNY TELEFON Z JAKIEGOKOLWIEK TELEFONU Z POLSKI NAWET Z KOMORKI 602 849 638 POZDRAWJAM
  • Poziom 39  
    Tak sa takie karty (Callcard) gdzie 1 min. kosztuje 4,3 Centa EU. Mozna tez dzownic CallBy Call np. 01024 lub 01040, po ok 7-8 Centow/min. Taryfy te znajdziesz pod adresem www. teltarif.de :lol:
  • Poziom 15  
    Dzieki za info.Myślalem że nie będzie odzewu a tu miła niespodzianka.

Pozdrawiam..