Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dzwonienie z Niemiec

19 Feb 2003 11:23 3841 5
 • Level 15  
  Słyszałem ze mozna tam kupić karte telef.z której można dzwonić do Polski z telefonu stacjonarnego nie obciążając jego konta przez 0-800... Czy ktoś zna więcej szczegółów na ten temat?
 • Level 14  
  Wygląda to tak. Testowałem to w Angli ale wygląda to podobnie.Kupujesz kartę z określoną kwota na rozmowy i faktycznie dzwonisz przez numer 0-800 *** który jest podany na karcie, potem podajesz numer PIN który jest na karcie i wybierasz numer pod który chcesz zadzwonić. Tanio to wychodzi bo te firmy korzystają z łącz internetowych na podobnej zasadzie co rozmowa głosowa w GG czy Tlenie. Warto też sie zorientować ile minut która karta oferuje bo u mnie są rozbieżności rzędu od 50 do 90 minut za 5 funtów(zresztą karty z limitem 5 funtów sprzedają po 3,50). Te karty mają też przeważnie możliwość dzwonienia przez płatny numer i wtedy masz więcej minut a płacisz jak za rozmowę lokalną.
 • Level 17  
  Dzwonić można eeeeeeechem się nie przejmuj zapewne realizyją połączenie po VOIP koszty też są ważne

  cena mormalnego połączenia do KANADY :cry: TPSA szok
  dlatego znajomi dzwonią do mnie z tamtąd bo se dłużej pogadamy
 • Level 11  
  MOGIE WAM ZAPROPONOWAC 0,63gr ZA MINUTE Z NIEMCAMI NA STACJONARNY TELEFON Z JAKIEGOKOLWIEK TELEFONU Z POLSKI NAWET Z KOMORKI 602 849 638 POZDRAWJAM
 • Level 39  
  Tak sa takie karty (Callcard) gdzie 1 min. kosztuje 4,3 Centa EU. Mozna tez dzownic CallBy Call np. 01024 lub 01040, po ok 7-8 Centow/min. Taryfy te znajdziesz pod adresem www. teltarif.de :lol:
 • Level 15  
  Dzieki za info.Myślalem że nie będzie odzewu a tu miła niespodzianka.

  Pozdrawiam..