logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdjąć simlock z Nokia C1-01 z Orange na Plus?

Puszkinek 01 Wrz 2011 21:29 3963 1
REKLAMA
  • #1 9886393
    Puszkinek
    Poziom 10  
    Posty: 6
    Siemka. posiadam Nokię c1-01 i jest na niej simlock na Orange. ja mam numer w Plusie więc chciałbym się dowiedzieć co wpisać w kalkulatorze kodów i jak żeby zdjąć simlocka. wszystkie informacje udostępnie na pw dotyczące kodu imei itp. albo najlepiej wytłumaczyć to tutaj to sam jakoś postaram się zrobić ponieważ w sprawach kodów jestem laikiem bo praktycznie zawsze Phoenixem sobie ściągałem simlocki ale teraz nie da się niestety ;// Pomoże ktoś ? chętnie jakoś się odwdzięcze w przyszłości :)
    3.1.16. (14) Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.
    jever 23
  • REKLAMA
  • #2 9886435
    gruby25
    Poziom 22  
    Posty: 682
    Pomógł: 17
    Ocena: 15
    bardzo prosto wpisujesz kodzik - poprostu wklepujesz go klawiaturą telefonu.

    inna rzeczą jest że kosztuje on powyżej 100 zl :)

    czasy dct3 i dct4 i kalkulatorów to juz prehistoria w gsm.
REKLAMA