Siemka. posiadam Nokię c1-01 i jest na niej simlock na Orange. ja mam numer w Plusie więc chciałbym się dowiedzieć co wpisać w kalkulatorze kodów i jak żeby zdjąć simlocka. wszystkie informacje udostępnie na pw dotyczące kodu imei itp. albo najlepiej wytłumaczyć to tutaj to sam jakoś postaram się zrobić ponieważ w sprawach kodów jestem laikiem bo praktycznie zawsze Phoenixem sobie ściągałem simlocki ale teraz nie da się niestety ;// Pomoże ktoś ? chętnie jakoś się odwdzięcze w przyszłości 
3.1.16. (14) Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.
jever 23
3.1.16. (14) Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.
jever 23