Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

EchoStar DSB 717 i kanały niekodowane

04 Wrz 2011 22:52 5566 6
  • Poziom 2  
    Witam, w tym temacie chcę się dowiedzieć, czy dzięki dekoderowi EchoStar DSB 717 i talerza+konwerter z neostrady mógłbym odbierać kanały niekodowane ?
    Dekoder jest z CyfrowegoPolstatu i posiadam do niego starą kartę.
  • Poziom 39  
    Jeśli dekoder nie działa kilka miesięcy to omija wersje aktualizacji softu i do niczego się nie nadaje. Nie pamiętam dokładnie ale chyba w przypadku tego tunera jeśli Polsat nie włączy uprawnień nie odbiera nic. Stąd cena tunera na aukcjach w granicach 20 pln.
  • Poziom 33  
    Ja bym spróbował. Osobiście mam DSB-616 i również starą kartę.
    Ustawiłem antenę, wykonałem telefon do Polsatu celem ponowienia sygnału i wszystko pięknie działa. Wszelkie kanały FTA są odbierane.
  • Poziom 2  
    Ok, dzięki za info. Prawdopodobnie zamontuje i zobacze jak działa, ale mam jeszcze jedno pytanie jakie kanały polskie będę mugł odbierać z Hotbirda ?
  • Poziom 33  
    4funTV, CSB TV, CZWÓRKA PR (Radio na wizji), EDUSAT, ESKA TV, ITV, MANGO24, POLO TV, POLONIA 1, RABEL TV, TELE 5, TV BIZNES, TV PULS, TVP KULTURA, TVP POLONIA, TVR, TVS - TV SILESIA, VIVA POLSKA,
  • Poziom 9  
    A do odbioru programów z Hotbirda przy pomocy 717-tki potrzebujesz jakiejś karty ?
  • Poziom 39  
    Wszystko tak samo tylko antena skierowana na Hot Birda. Karta musi być. W dodatku sparowana.