Witam.Jak w temacie czyli owa pralka stanęła z wodą w środku.Nic się nie świeci blokada dzrwi ma 100V nie łapie.Wszystkie podzespoły sprawne na module nie widać nic spalonego a zasilanie dostaje.Co dalej ? Będe wdzięczny za wszelkie podpowiedzi
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam