Witam wszystkich
Jestem na etapie montażu napędu bramy skrzydłowej. Centralka będzie zainstalowana w garażu, zakładam że przez takie rozwiązanie znacznie zmniejszy się zasię pilota więc mam zamiar dokupić antenę i wyciągnąć ją na zewnątrz garażu i tu moje pytanie czy antena może być przymocowana do góry nogami (przymocowana do podbitki dachowej)? Takie rozwiązanie było by dla mnie najbardziej odpowiednie bo nie musiałbym niszczyć elewacji ale nie wiem czy można mocować antenę "do góry nogami". Czy będzie ona spełniać swoje zadanie tak zamocowana i czy przez to może zmniejszyć się zasięg?
Z góry dzięki za informację
Jestem na etapie montażu napędu bramy skrzydłowej. Centralka będzie zainstalowana w garażu, zakładam że przez takie rozwiązanie znacznie zmniejszy się zasię pilota więc mam zamiar dokupić antenę i wyciągnąć ją na zewnątrz garażu i tu moje pytanie czy antena może być przymocowana do góry nogami (przymocowana do podbitki dachowej)? Takie rozwiązanie było by dla mnie najbardziej odpowiednie bo nie musiałbym niszczyć elewacji ale nie wiem czy można mocować antenę "do góry nogami". Czy będzie ona spełniać swoje zadanie tak zamocowana i czy przez to może zmniejszyć się zasięg?
Z góry dzięki za informację
