Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zawartość karty pamięci w Navigo 3000 Europa

12 Wrz 2011 23:20 1557 4
  • Poziom 9  
    Witam, mam nawigację Navigo 3000 z mapami Copernicus.
    Mam dwie karty pamięci z mapą Navigo do auta. Jedna karta z mapą Polski a druga z mapą Europy, no i pomyłkowo zrobiłem upgrade mapy Polski na mapę Europy. Pliki o tych samych nazwach się nadpisały no i teraz nie działa mi mapa Europy (same pliki z mapami zachowały się na karcie).
    I tutaj moja prośba, czy miałby ktoś oryginalną zawartość karty SD do tej nawigacji(plików z samymi mapami poszczególnych państw nie potrzebuje)?
    Z góry dziękuję i pozdrawiam!!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 38  
    sprawdz na Chomiku Januszek2245
  • Poziom 9  
    Sprawdziłem tego chomika i niestety nie ma tam nic do Navigo :(
  • Poziom 38  
    OK - w takim razie zamieszczam wspomniany backup - instrukcja w srodku. Haslem do archiwum jest nazwa mojego konta.

Jesli chodzi o sam program nawigacyjny, zainstaluj na karcie po prostu Navigo Copernicus 9 lub 10 - byly dostepne legalnie i za darmo.
  • Poziom 9  
    Znalazłem Navigo 9.5 i zainstalowałem na karcie. Wykonałem rejestrację danych, jednak była tam tylko mama Polski. Próbowałem dograć do katalogu PRDF mapy europy które miałem na oryginalnej karcie ale nawigacja nie widzi tych dodatkowych map :(. Pewnie mapy mam ze starszej wersji, tylko nie wiem z jakiej. Na mojej karcie wszystkie pliki z krajami europy były razem w jednym katalogu PRDF/, natomiast w Navigo 9.5 Pliki z mapami polski były w katalogu PRDF/PL/.