Witam. Mam problemy z powolnym działaniem programów na Firebird 2.1.3.
Serwer czterordzeniowy. Jak sprawdzić jaką wersję mam zainstalowaną - classic czy superserver?
Myślę że tu może być problem. Użytkowników ok 20 podpina się do 7 baz danych. Serwer nie wydaje się przeciążony.
Przy wykonywaniu zapisu danych widoczne kilku sekundowe opóźnienie w pojawieniu się kolejnych okien programów.
Serwer czterordzeniowy. Jak sprawdzić jaką wersję mam zainstalowaną - classic czy superserver?
Myślę że tu może być problem. Użytkowników ok 20 podpina się do 7 baz danych. Serwer nie wydaje się przeciążony.
Przy wykonywaniu zapisu danych widoczne kilku sekundowe opóźnienie w pojawieniu się kolejnych okien programów.