Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw alpha znam kod ale nie.....

01 Gru 2004 00:06 3543 9
  • Poziom 12  
    Witam
    Radio vw alpha i przez swoja niewiedze zostalo zablokowane tzn.wciskajac dwa klawisze na raz wyswietla sie czterocyfrowe pole na wyswietlaczu i klawiszami od 1-6 wpisuje sie kod Zrobilem jw.ale wpisalem dwa razy niepoprawny kod i pojawilo sie slafe 2 lub jakos tak i nie wiem jak zresetowac radio tak aby nastąpila nastepna aktywna prosba o wprowadzneie kodu....
    Teraz mam tylko na radiu cos takiego i po wcisnieciu klawiszy ktore umozliwialy wpisanie kodu numerycznego nic się nie wyśwetla .Jak zatwierdzic kod ten 4cyfrowy ? Radio moze nic niewarte ale szef mnie zabije
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 22  
    Odczytać pamięć wyzerować licznik błędów. Lub zostawić na jakiś czas, tylko warunke wszystkie napięcia.

Krzysztof
  • Poziom 12  
    co do pierwszego to nie mam pojecia a druga sprawe rozumiem,ze nalezy odlaczyc od napiecia i czekac na reset pamieci?
  • Poziom 15  
    załącz radio (na wyświetlaczu safe) i czekaj tak długo jak będziesz miał możliwoć wpisania kodu.
  • Poziom 12  
    czyli radio zalaczone i wlaczone na wyswietlaczu jest safe a obok cyfra 2 radio wlaczone ponad pol godziny i nic sie nie dzieje ,czy nalezy czekac dluzej i nic nie robic,czy czekac dlugo i pozniej probowac przycisnac dwa kalawisze aby wywolac czterocyfrowe pole kodowe??Jak juz wspomnialem na wyswietlaczu bylo safe,safe1 i jest obecnie safe2 i ZONK z kodem
  • Poziom 42  
    Masz czekać tak długo aż zniknie SAFE i będziesz miał możliwość wpisania kodu
  • Poziom 27  
    SAFE mu nie zniknie tylko musi zniknąć 2.potem wciśnijTP+TA wbij kod i potwierdż TP+TA.
  • Poziom 22  
    Jeśli chciałeś się zająć tym radyjkiem wystraczyło zrobić sobie programtor JDM lub PONY i odczytać pamiątke. Szybciej, prościej i wiele satysfakcji. Schematy są ogólnie dostępne, więc nikt gotowców nie bedzie dawał, kiedy są ogólnie dostępne.
    Teraz mnie nie dziwi kiedy lepsi (dużo lepsi) nie chcą dawać porad.

Krzysztof
  • Poziom 27  
    z tematu wynika że karino kod posiada tylko nie radzi sobie z jego wbiciem.
  • Poziom 12  
    O wlasnie ,nie chodzi mi o grzebanie.Radio juz odblokowane dzieki poradom a mianowicie;trzeba je wlaczyc aby na wyswietlaczu pojawilo sie nieszczesne safe 2 i nic nie dotykajac czekac rowna godzine az zniknie 2 i nastepnie wprowadzic kod.Dziekuje za pomoc WSZYSTKIM odpowiadajacym w tym temacie.Pozdrawiam