Witam!
Mam wzmacniacz który nie ma wysokonapięciowego wejścia, ma tylko liniowe. Moje radio samochodowe nie ma wyjścia liniowego. Myślałem, że wystarczy puścić sygnał przez jakiś rezystor. Widziałem taki schemat wzmacniacza do subwoofera, w którym wejście hi z lo różniło się rezystorem na wejściu. Różnica ok 300k. Czy jak dam taki rezystor, to czy nic nie stanie się wzmacniaczowi??
Mam wzmacniacz który nie ma wysokonapięciowego wejścia, ma tylko liniowe. Moje radio samochodowe nie ma wyjścia liniowego. Myślałem, że wystarczy puścić sygnał przez jakiś rezystor. Widziałem taki schemat wzmacniacza do subwoofera, w którym wejście hi z lo różniło się rezystorem na wejściu. Różnica ok 300k. Czy jak dam taki rezystor, to czy nic nie stanie się wzmacniaczowi??