jakie macie doświadczenia z używania tego programu w waszej sieci
polecacie go czy raczej odradzacie poprosze o wasze opinie
jakie problemy może wywoływać ten komunikator
polecacie go czy raczej odradzacie poprosze o wasze opinie
jakie problemy może wywoływać ten komunikator