logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Lan chat wasze zdanie. Jakie macie doświadczenia? Opinie.

moddyy 02 Gru 2004 00:21 1546 2
REKLAMA
  • #1 1029370
    moddyy
    Poziom 21  
    Posty: 568
    Pomógł: 13
    Ocena: 17
    jakie macie doświadczenia z używania tego programu w waszej sieci
    polecacie go czy raczej odradzacie poprosze o wasze opinie

    jakie problemy może wywoływać ten komunikator
  • REKLAMA
  • #2 1029386
    pgibson
    Poziom 15  
    Posty: 161
    Pomógł: 6
    Ocena: 8
    Witam !!
    Ten program nie wywołuje żadnych kłopotów używaliśmy go w sieci z kolegami w bloku i działał bez zarzutu. Żadnych niepotrzebnych śmieci robali itp. Spokojna głowa.
REKLAMA