Witam jest to mój pierwszy post więc chciałby się z wami przywitać
. Chciałbym się zapytać w jakie gry nowsze mógłbym zagrać na takim sprzęcie:
amd athlon 64 3200+ x1
+
geforce gt 9400
+
2gb ram
+
windows xp.
Ja w co na nim zagrałem to:
Call of duty 4 modern warfare,
Symulator jazdy 2,
GTA SA,
Symulator Farmy,
The Sims 3.
amd athlon 64 3200+ x1
+
geforce gt 9400
+
2gb ram
+
windows xp.
Ja w co na nim zagrałem to:
Call of duty 4 modern warfare,
Symulator jazdy 2,
GTA SA,
Symulator Farmy,
The Sims 3.