logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jakie nowe gry uruchomię na AMD Athlon 64 3200+, GeForce 9400, 2GB RAM, Windows XP?

cegulla 11 Paź 2011 19:33 3020 6
REKLAMA
  • #1 10016674
    cegulla
    Poziom 16  
    Posty: 288
    Ocena: 12
    Witam jest to mój pierwszy post więc chciałby się z wami przywitać :). Chciałbym się zapytać w jakie gry nowsze mógłbym zagrać na takim sprzęcie:
    amd athlon 64 3200+ x1
    +
    geforce gt 9400
    +
    2gb ram
    +
    windows xp.

    Ja w co na nim zagrałem to:
    Call of duty 4 modern warfare,
    Symulator jazdy 2,
    GTA SA,
    Symulator Farmy,
    The Sims 3.
  • REKLAMA
  • #2 10016837
    lekto
    Poziom 35  
    Posty: 2716
    Pomógł: 294
    Ocena: 299
    Nie napisałeś jaki typ gier, half-life 2, oblivion, gothic 3, stalker
  • REKLAMA
  • #3 10016861
    wojtekb1x2
    Poziom 14  
    Posty: 90
    Pomógł: 8
    Ocena: 2
    twój sprzęt ma mocniejsze wymagania niż podane tytuły gier więc możesz sobie pozwolić na nowsze gry.
    Nie gram w gry ale ostatnie wersjie FIF powinny pójść, najnowszy cunter strike starcraft 2,

    Sprawdziłem na szybko wymagania fify 2012- 2Gb ram geforce gt ok 8500 (więc widzisz, twoja grafa powinna być silniejsza)

    No to miłego grania z mojej strony,

    Ale poczekaj na innych może ktoś ci odpowie kto lepiej jest obcykany w tym
  • REKLAMA
  • #4 10016914
    Dra98
    Moderator - Komputery Serwis
    Posty: 9193
    Pomógł: 1320
    Ocena: 1072
    cegulla napisał:
    Chciałbym się zapytać w jakie gry nowsze mógłbym zagrać


    Na przyzwoitych ustawieniach w żadne w miarę wymagające.
    Przy obniżonych\marnych opcjach graficznych można już trochę znaleźć nawet Wiedźmin czy Gothic3 będą działać. Najlepiej by było wiedzieć jakie gry FPP, RPG czy strategiczne wtedy można konkretniej napisać.

    Trochę można sprawdzić na tej stronie:

    Can You Run it?
  • #5 10019559
    niewiem1979
    Poziom 20  
    Posty: 593
    Pomógł: 2
    Ocena: 87
    Polecam grę internetową Managerzone!
  • REKLAMA
  • #6 10020114
    fajny
    Poziom 21  
    Posty: 592
    Pomógł: 38
    Ocena: 38
    Moim skromnym zdaniem: zależy co lubisz, gier, w które możesz na nim zagrać jest wiele. Kwestia jeszcze tego, czy dla ciebie ,,działanie gry" polega na odpaleniu gry, czy na graniu bez ,,pokazu slajdów", na przyzwoitych ustawieniach.
  • #7 10021154
    lasic100
    Poziom 15  
    Posty: 190
    Ocena: 12
    jeśli interesują Cię symulatory to możesz sobie odpalić np. 3d driving school lub coś z wersji 18wheels of steel czy euro truck simulator :)

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik pyta o gry, które mogą działać na jego komputerze z procesorem AMD Athlon 64 3200+, kartą graficzną GeForce GT 9400, 2 GB RAM i systemem Windows XP. Odpowiedzi sugerują, że sprzęt pozwala na uruchomienie nowszych gier, takich jak FIFA 2012, Counter-Strike, Starcraft 2, a także starszych tytułów jak Half-Life 2, Oblivion, Gothic 3, czy Wiedźmin, przy obniżonych ustawieniach graficznych. Dodatkowo polecane są symulatory, takie jak Euro Truck Simulator oraz Managerzone jako gra internetowa.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA